Monter skręcanych konstrukcji stalowych

PanPol Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), poszukuje do pracy w Holandii:

Monterów skręcanych konstrukcji stalowych - MSKS

OPIS PROJEKTU:

Montaż na zewnątrz skręcanych konstrukcji stalowych na wysokości z podnośnika koszowego.

WYMAGANIA:

Udokumentowane doświadczenie na tego typu projektach.

Znajomość rysunku konstrukcyjnego

Dobra znajomość języka angielskiego

BSN ( SOFI )

wymagane certyfikaty:

VCA,

Hoogwerker ( podnośnik koszowy ): preferowany certyfikat IPAF !!

VVL holenderski certyfikat na przenoszenie, przesuwanie dużych przedmiotów, ( jedna osoba w ekipie czteroosobowej musi mieć VVL )

Okres zatrudnienia: praca od połowy października 2015 do wakacji 2016 z możliwym przedłużeniem.

Duża ilość godzin.

Warunki finansowe:

pracownik liniowy: 13 - 13,33 Euro netto / godz. ( wliczone tzw. pieniądze wakacyjne ) + 0,33 Euro / godz. dodatku urlopowego.

pracownik prowadzący: 15 - 15,45 Euro netto / godz. ( wliczone tzw. pieniądze wakacyjne ) + 0,33 Euro / godz. dodatku urlopowego.

Pracodawca opłaca mieszkanie w 100%. Jeśli pracownik ma własne mieszkanie w Holandii dostaję kompensatę od pracodawcy.

Transport do pracy w Holandii: grupowy samochód służbowy lub jeśli pracownik posiada własny samochód płacona jest mu tzw. kilometrówka: 0,19 Euro / km. Jeśli pracownik wozi swoim prywatnym samochodem innych pracowników to dostanie dodatek od firmy, którego wysokość zależy od wyliczenia opłacalności tego rozwiązania w stosunku do samochodu firmowego. Do uzgodnienia z pracodawcą.

Prosimy przysłać aktualne CV w języku polskim i angielskim + skan posiadanych certyfikatów zawodowych i dokumentu nadania BSN ( SOFI ) i referencji.

W TYTULE E-MAIL WPISAĆ: MSKS + podać Pana nazwisko i imię. Dzięki. To przyśpieszy obróbkę Pana dokumentów.

Wymagania

UDOKUMENTOWANE doświadczenie jako monter skręcanych konstrukcji metalowych na wysokości

Certyfikaty jak w ogłoszeniu

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Zgodnie z daną ofertą
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis