Opis stanowiska pracy

DWIE OFERTY PRACY W HOLANDII:

PIERWSZA OFERTA:

SPAWACZY 141 FM5.

Liczą się umiejętności: możliwa praca bez certyfikatu spawacza.

Spawanie cienkich blach nierdzewnych, spoina 1-3 mm SPAWANA DRUTEM.

MOŻLIWA PRACA "DO EMERYTURY".  Wzorcowy zakład pracy: klimatyzowane hale pracy. Wysoka kultura i etyka pracy.

Własne wyposażenie: maska spawacza, buty S3 z noskami metalowymi, ubranie robocze.  Samochód na dojazd do pracy.

DRUGA OFERTA:

SPAWACZ 141, FM5

Spawanie w przemyśle spożywczym: blachy lub rury ze stali nierdzewnej:  spoina 1-3 mm.

Możliwa stała praca.

Forma zatrudnienia lub współpracy DLA OBU OFERT:

- samozatrudnienie: A1 lub ZZP
stawka godzinowa do uzgodnienia.
Pracownik opłaca sam mieszkanie, ubezpieczenie i dojazd do pracy.
Mieszkanie jest zorganizowane przez pośredniczącą agencję holenderską.

LUB

- umowa o pracę z holenderską agencją pracy tymczasowej

Wysoka stawka brutto, od której jest naliczane urlopowe, wakacyjne, emerytalne i ewentualne chorobowe.

Atrakcyjna stawka netto.

+ kilometrówka 0,21 E / km ( wymagany własny samochód na dojazd do pracy ).

+ Pracodawca opłaca ZA PRACOWNIKA jego ubezpieczenie: 33,45 Euro / tydzień.

Wypłaty tygodniowe na konto. Tygodniowa lista płac.

Wyposażenie robocze: na początek, musi mieć własne buty z zabezpieczonymi noskami i ubranie robocze.

Darmowe mieszkanie ( 2-4 osób ): każdy ma umeblowany pokój jednoosobowy, łazienka i kuchnia są współdzielone.

Wymagania

Doświadczenie w spawaniu nierdzewnych blach lub rur w 141
Dobra umiejętność czytania WPS
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Certyfikat VCA lub SCC ( jest to certyfikat BHP ).
Numer SOFI / BSN ( holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy ; możliwość wyrobienia bezpłatnie w urzędzie w Holandii ).
Prawo jazdy i własny samochód na dojazd do pracy.

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Tak długo jak pracodawca i pracownik są zadowoleni.
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna