Opis stanowiska pracy

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od kilkunastu lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE dla swoich partnerów poszukuje osób do pracy w Austrii jako Monter Opon / Wulkanizator

Opis stanowiska:

  • Montaż i wymiana opon w samochodach osobowych, busach
  • Mycie i kontrola stanu opon
  • Magazynowanie opon
  • Możliwość długoterminowa współpraca

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • min 2600€ netto przy 184 godz pracy miesięcznie i 23 dniach roboczych ( obejmuje stawkę godzinową 13,67€ brutto oraz 41,40€ diety netto za przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych ---- dodatek + 50% do stawki godzinowej = 18,210€ brutto
  • 13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
  • Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt 350-450€ w zależności od standardu pokoju jednoosobowego
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B + Auto

Prezentacja firmy

Misją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom w całej Europi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy