Młodszy/a Księgowy/a w dziale AR

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze księgowości i znasz język angielski oraz francuski w stopniu dobrym, zachęcamy do aplikowania!
Dla naszego Klienta, znanej, międzynarodowej firmy prowadzącej działalność przemysłową i operacyjną na całym świecie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy/a Księgowy/a w dziale AR

Zakres obowiązków:
  • weryfikacja oraz księgowanie faktur zakupowych,
  • samodzielne przygotowywanie niezbędnych raportów,
  • uzgadnianie płatności i rozliczeń,
  • udział w zamknięciu miesiąca,
  • aktualizacja statystyk w wewnętrznym systemie księgowym,
  • obsługa systemów księgowych i wewnętrznych programów klienta.

WYMAGANIA
  • wykształcenie zdobyte na kierunku Ekonomia, Finanse i Rachunkowość lub pokrewne,
  • dobra znajomość języka angielskiego i bardzo dobra znajomość języka francuskiego (warunek konieczny),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • skrupultaność, dokładność,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

KORZYŚCI
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Numer referencyjny: 3-11-40617/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.