Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukujemy 15 mechaników z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w serwisach autoryzowanych w Polsce lub za granicą

Interview z kandydatami zainteresowanymi praca:

12-13 Maj Katowice

30-31 Maj Warszawa

9-10 Czerwiec Wrocław

24-25 Czerwiec  -Gdansk

Praca na terenie Oslo przy naprawie wyznaczonych marek aut osobowych.

Najwiecej mechanikow potrzebnych jest do serwisow BMW. Mercedes, Nissan, Subaru, Tesla, Ford, VW, Audi, Citroen, Honda oraz inne.

Mile widziane zgłoszenia mechaników majaych doświadczenie w naprawie samochodów sportowych/ wyścigowych.

Warunki pracy:

Wynagrodzenie 180-200 nok za godzinę brutto

Zakwaterowanie czekające na mechanika od pierwszego dnia pobytu w Norwegii;

Zatrudnienie na norweskich warunkach – praca od poniedziałku do piątku (37, 5 godziny tygodniowo – z nadgodzinami w wybranych warsztatach płatnymi 50% w dni powszednie oraz 100% w weekendy).

Przez pierwsze 6 miesięcy zatrudnienie w norweskiej firmie CBA Fagformidling AS, następnie kontrakt na czas nieokreślony bezpośrednio w warsztatem samochodowym;

Każdy mechanik otrzymuje niezbędny do pracy sprzęt (strój roboczy, buty) oraz samodzielne stanowisko pracy;

Wypłata przelewana jest na norweskie konta raz w tygodniu (pomagamy zakładać norweskie konta w Norwegii);

Za wszystkich pracowników składamy podania na pozwolenie o prace (oppholdstillatelse) oraz skattekort ważny na dany rok;

Każdemu pracownikowi przydzielany jest przez pierwszych kilka miesięcy konsultant pomagający w załatwieniu innych niezbędnych spraw formalnych oraz starszy stażem norweski mechanik, pomagający w codziennej pracy na warsztacie; Zatrudnienie w stolicy Norwegii Oslo oraz miastach przyległych;

Mechanikom z odpowiednim doświadczeniem zawodowym, ale nie znającym żadnych języków obcych proponujemy udział w bezpłatnych kursach języka norweskiego. Szkolenie przygotowuje do samodzielnej pracy na norweskim warsztacie (w którym przeważnie pracuje się z samymi Norwegami – więc znajomość języka w stopniu przynajmniej podstawowym jest niezbędna).

Termin rozpoczęcia pracy:

Rozpatrywany indywidulanie miedzy warsztatem a mechanikiem. Najczesciej w ciagu 2 tygodnii od momentu podpisania umowy.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe jako mechanik samochodowy, prawo jazdy kat. B, kilkuletnie oraz aktualne doświadczenie w zawodzie (w autoryzowanych serwisach). Znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego

Mile widziane:

Zgłoszenia mechaników znajdujących się na terenie Norwegii.

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Pierwsza na 6 miesięcy następnie umowa na czas nieokreslony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dostępne
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy