Mechanik samochodów ciężarowych - Serwis MAN, VOLVO i Renault

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

Austria, 6300 WÖRGL, TIROL, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od kilkunastu lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE dla swoich partnerów poszukuje osób do pracy w Austrii jako Mechanik samochodów ciężarowych - Serwis MAN, VOLVO i Renault

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie napraw głównych i bieżących samochodów ciężarowych,
  • Diagnostyka samochodowa
  • Wymiana części eksploatacyjnych
  • Wymiana płynów eksploatacyjnych
  • Serwisowanie samochodów
  • Obsługa urządzeń diagnostycznych

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2600€ netto miesięcznie i obejmuje
Stawkę godzinową 13,67€ brutto
26,40€ diety netto za przepracowany dzień
15€ netto dodatku mieszkaniowego za przepracowany dzień
Dodatkowo

Możliwość negocjanci stawki po okresie próbnym
Dodatek za prace w godzinach nadliczbowych + 50% do stawki godzinowej lub możliwość uzyskania dodatkowego urlopu
Dodatki zmianowe
13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld
25 dni płatnego urlopu
Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt 400 -430 € w zależności od standardu pokoju i regionu
Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
Długofalowe zatrudnienie
Zatrudnienie na austriackich warunkach
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe w kierunku:
  • Doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód
  • Prawo jazdy kat. C ( Mile widziane)
  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą, od zaraz

Prezentacja firmy

Misją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom w całej Europi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy