Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży medycznej – pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Lokalizacja: Warszawa, ul. Poleczki

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie zamówień,
  • rozmieszczanie przyjętego towaru w magazynie,
  • wprowadzanie do systemu danych dotyczących ilości towaru,
  • przygotowanie przesyłek wg. obowiązującej procedury,
  • wystawianie dokumentów magazynowych,
  • bieżąca współpraca z firmami kurierskimi,
  • terminowa i kompleksowa realizacja zleceń.

WYMAGANIA
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość programów MS Excel i MS Word,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

KORZYŚCI
Nasz Klient oferuje:
  • umowa o pracę tymczasową - konkurencyjne wynagrodzenie,
  • prace w przyjaznym i zgranym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • pakiet benefitów.

Numer referencyjny: 3-19-41062/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.