Koordynator Assistance

Axa Assistance

Ostrava, Czechy, zagranica

AXA ASSISTANCE jest najstarszą na świecie grupą świadczącą usługi w dziedzinie assistance. Obecnie prowadzimy działalność na całym świecie, w niemal wszystkich krajach na pięciu kontynentach. Naszym celem jest ciągłe podwyższanie standardów obsługi, dlatego stale inwestujemy w kwalifikacje naszych pracowników i najnowsze technologie.

Marka AXA ASSISTANCE należy do Grupy AXA ASSISTANCE, którą w Polsce reprezentuje firma Inter Partner Assistance Polska S.A. poszukująca obecnie kandydatów/kandydatek do pracy stanowisku:

Miejsce pracy: Ostrava, Czechy

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołami konsultantów świadczących usługi assistance,
  • Odpowiedzialność za wyniki pracy podległych zespołów w tym poziom zadowolenia obsługiwanych klientów,
  • Koordynacja pracy oraz rozwój i motywowanie podległego zespołu,
  • Wspieranie zespołu w bieżącej pracy operacyjnej,
  • Bieżące raportowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego (warunek konieczny),
  • Mile widziana znajomość języka czeskiego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Praktyczna wiedza na temat narzędzi i organizacji pracy zespołu,
  • Wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów,
  • Samodzielność, odpowiedzialność,
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • Otwartość na nowe projekty i wyzwania,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Doświadczenie w branży assistance będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziana znajomość rynku ubezpieczeniowego,
  • Gotowość do podjęcia pracy w Ostravie (Czechy).

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • Dynamiczne i motywujące środowisko pracy,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.