Kierownik projektu w branży budowlanej

Sedulus Sp. z o.o.

Monachium, zagranica

Miejsce pracy: Monachium

Opis stanowiska

  • Praca jako kierownik projektu w branży budowlanej (w znanej firmie glazurniczej)
  • Współpraca z Klientami
  • Planowanie i rozwój sprzedaży
  • Analiza kosztów i kontrola dochodów
  • Budowanie zespołu i utworzenie oddziału w Monachium
  • Rozbudowa sieci przemysłowej na terenie Bawarii

Wymagania stanowiska

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikacje
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane na rynku zagranicznym
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat.B
  • Elastyczność i gotowość do podróży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wymagane doświadczenie w branży płytek ceramicznych/w branży glazurniczej

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- możliwość negocjacji w zależności od doświadczenia
  • Stanowisko kierownicze z dużą odpowiedzialnością i decyzyjnością
  • Przeszkolenie stanowiskowe ma miejsce w Austrii
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy