Kierowca ciężarówki poszukiwany ! Świetna oferta dla kierowców z doświadczeniem z w Oslo!

Adecco Solutions AS

Rosenkrantz gate 16 0160 OSLO, zagranica

Opis stanowiska pracy

Twoje obowiązki:

Odbiór kontenerów od firmy logistycznej i przewiezienie ich do pociągu

Oferujemy:

  • stawka 220,35-224,35 NOK za godzinę od projektu brutto
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym w cenie 2600 NOK/miesiąc lub bezpłatne zakwaterowanie w chatce robotniczej (wspólna kuchnia i łazienka)
  • praca pon. - wt., śr. - pt. po godzinie 15:00
  • rozpoczęcie projektu ASAP

Wymagania

Wymagamy:

  • doświadczenia na stanowisku kierowcy (prawo jazdy kategorii C!)
  • znajomość języka norweskiego na poziomie co najmniej B1

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców