Opis stanowiska pracy

PROJEKTY W NORWEGII DLA MONTERÓW WENTYLACJI!

Posiadasz doświadczenie jako monter wentylacji? Poszukujesz pracy za granicą? Prześlij CV, a odezwiemy się do Ciebie ze szczegółami naszych projektów!

Jesteśmy Adecco Norge - jedną z największych agencji pośrednictwa pracy w Norwegii!

Nasi konsultanci współpracują z dziesiątkami inwestycji w sektorze budowlanym i przemysłowym. Codziennie rozmawiamy z klientami z każdego zakątka kraju. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na sezon, czy na stałe, chętnie pomożemy Ci w utworzeniu profilu i CV atrakcyjnego dla norweskich pracodawców.

Co oferujemy:

  • Wszystkie potrzebne narzędzia, obuwie i ubrania ochronne
  • Norweską umowę o pracę
  • Dwutygodniowe wypłaty
  • Pomoc w wyrobieniu numeru personalnego i wypełnieniu norweskiej karty podatkowej
  • Opiekę doświadczonego konsultanta

NIE CZEKAJ! APLIKUJ!

NASZE PROJEKTY:

Praca dla firmy budowlanej w Odda i Haugesund

  • Praca dla montera wentylacji z przynajmniej 2 latami doświadczenia
  • Wymagany angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym
  • 50h tygodniowo
  • Rotacja 6-2
  • Stawka 260 NOK brutto na godzinę na projekcie
  • Zapewnione zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • 1500 NOK zwrotu za pierwszy przelot

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Jeśli komunikujesz się po angielsku lub norwesku i posiadasz doświadczenie w takich dziedzinach jak montowanie wentylacji.

WYŚLIJ SWOJE CV!

Odezwiemy się do Ciebie!

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy