kasjer/sprzedawca

Marcin Warzecha

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

P A N Z I E L O N K A to sklep ekologiczny z organiczną żywnością i nie tylko, założony w 2010 roku w Krakowie w Podgórzu.

Nasz sklep to spełnienie marzenia o prowadzeniu małej, rodzinnej firmy oraz realizacja pasji jaką jest poszukiwanie prostych, naturalnych rozwiązań oraz wpływanie na rzeczywistość poprzez lokalne działania.

Poza aktywnością handlową prowadzimy również akcje społeczne w naszej dzielnicy.

Chcemy stworzyć coś trwałego i potrzebnego w miejscu gdzie mieszkamy i prowadzimy nasz sklep. Poszukujemy osoby, która pomoże nam rozwinąć skrzydła.

S p r z e d a w a c a / k a s j e r

Aktualnie oferujemy pracę w wymiarze
8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu.

w y m a g a n i a

książeczka sanitarno-epidemiologiczna

chęć do pracy i nauki, otwartość na innowacje

uczciwość

zaangażowanie

punktualność

miła aparycja

obowiązkowość i umiejętność samodzielnej organizacji pracy

budowanie dobrych relacji z ludźmi

podstawy rachunkowości

o b o w i ą z k i

obsługa klientów

doradztwo i pomoc klientom podczas zakupów

przyjmowanie dostaw, metkowanie i wykładanie towaru

dbanie o czystość sklep

budowanie pozytywnego wizerunku firmy

pomoc w akcjach promocyjnych

mile widziane, zainteresowania

rolnictwo ekologiczne, permakultura, ziołolecznictwo, kuchnia roślinna, dietetyka, naturalne budownictwo, energie odnawialne – free energy, open hardware, drukarki 3d, doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego, doświadczenie CMS, życie zgodne z naturą

Z zainteresowaniem czekamy na
Twoje CV i list motywacyjny

Więcej informacji o naszej działalności znajdziesz tu:

www.panzielonka.com

Prezentacja firmy

Pan Zielonka to sklep ekologiczny w Krakowie.<br/><br/><br/>Dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie