Inżynier, technik medyczny (m / f)

CBA Recruitment

Berlin, Hamburg, Monachium itd., zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego niemieckiego klienta firma CBR Cross Border Recruitment Sp. z o. o. poszukuje:

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie w niemieckiej renomowanej firmie z 10 lokalizacjami na terenie Niemiec
- zatrudnienie na niemieckich warunkach w oparciu o umowę o pracę
- pełen etat
- okres próbny 6 miesięcy, kolejna umowa na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji dla osób bez doświadczenia 30- 35 tys. Euro brutto rocznie, dla osób z doświadczeniem 40-60 tys. Euro brutto rocznie
- roczny grant w wysokości 1000 euro na doszkalania

Zadania:
- Rozwój sprzętu i oprogramowania medycznego
- Zarządzanie jakością
- Zarządzanie projektami
- Planowanie produkcji

Wymagania

- Ukończone studia inżynierskie w kierunku Elektrotechnika/Elektronika, Technika medyczna, Informatyka lub pokrewne
- Doświadczenie w rozwoju sprzętu i oprogramowania w dziedzinie techniki medycyny
- Dobra znajomość zarządzania jakością, zapewnienia jakości, zarządzania projektami i planowania produkcji
- Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
- Zaświadczenie o niekaralności
- Prawo jazdy kat. B mile widziane

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy