Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją email marketingową oraz właścicielem największej w Polsce sieci reklamy wideo. Na naszych barkach wyrosła również Fundacja Sarigato - autor największej w Polsce internetowej akcji pomagania Psiakom. Zajmujemy się tylko i wyłącznie rzeczami, na których naprawdę porządnie się znamy.

Rośniemy pod względem zespołu, poziomu przychodów, ilości briefów i realizowanych kampanii i w związku z tym poszukujemy zaangażowanego w jakość realizowanych kampanii Grafika do naszego krakowskiego zespołu.

Będziesz pracować w zespole odpowiedzialnym za projekty dla Klientów naszych marek: Sarigato , Sataku, SayFly.

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Projektowanie kreacji: emailing, display
  • Projektowanie kreacji do kampanii wideo w Sataku
  • Projektowanie materiałów na FB
  • Koncepcje kreatywne kampanii Rich Media
  • Współpraca z programistami
  • Projektowanie wewnętrznych serwisów internetowych

Oczekiwania wobec Ciebie:

  • Solidne portfolio
  • Photoshop - perfect
  • Flash - podstawy
  • Illustrator, Corel - podstawy
  • Wyczucie smaku - super perfect
  • Wysoki poziom samodzielności i kreatywności
  • Znajomość trendów w reklamie internetowej
  • Znajomość standardów reklamy internetowej i jej ograniczeń
  • Wychodzenie z inicjatywą (w każdym tego słowa znaczeniu)

Gwarantujemy Ci:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • normalnych przełożonych z solidną wiedzą dot. projektowania
  • zaangażowany zespół, na którym można polegać na 110% (niezaangażowanych zwalniamy)
  • portfolio bardzo dobrych jakościowo usług
  • prywatna opieka medyczna z ubezpieczeniem i pakiet sportowy
  • imprezy firmowe (na wakeboard, "na jedno", urodziny itp.)
  • pracę w szybko rozwijającej się spółce
  • możliwość angażowania się w akcje naszej Fundacji

Prezentacja firmy

Po pierwsze: <br/> <br/>My też nie lubimy pracy w korporacji. Bardzo nam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce