Elektryków z uprawnieniami DSB Norwegia

CBA Recruitment

70-302 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy:

z aktualnym doświadczeniem zawodowym oraz komunikatywnym językiem norweskim i/lub angielskim
Legalna, stała i sprawdzona praca. Praca w tunelach. Rotacja!

Zarabiaj pieniądze za polecenie znajomych do pracy w Norwegii! Sprawdź co możesz zyskać i wejdź na naszą stronę internetową, zakładka „POLECENIA”

Zakres obowiązków
Prace elektryczne w tunelu
Kładzenie kabli
Budowa mostów kablowych

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami
Praca w rotacji 12/9
Darmowe śniadanie i lunch
Możliwość realizacji nadgodzin
Darmowe zakwaterowanie
Zatrudnienie na norweskich warunkach
Data rozpoczęcia pracy marzec/kwiecień 2017

Wymagania

Wymagania
Wymagamy wykształcenia kierunkowego – elektryk oraz DSB
Aktualne FSE
Uprawnienia na podnośniki
Uprawnienia na prace gorące i kurs pierwszej pomocy
Dobrej znajomości języka angielskiego lub norweskiego
Poszukujemy osób które znają i przestrzegają przepisów bezpieczeństwa w miejscu pracy
Jeżeli nie masz któregoś z kursów – przeszkolimy Cię

Mile widziane
Doświadczenie z projektów przemysłowych i infrastrukturalnych

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z DSB z dopiskiem
Elektryk tunele - Imię i Nazwisko

Prosimy o podanie w CV numerów telefonów do 3 pracodawców/przełożonych, w celu sprawdzenia referencji
oraz o upewnienie się czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia zawodowego.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy