Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - lidera z branży przetwórstwa rybnego poszukujemy kandytdatów na stanowisko mechanik, elektromechanik, utrzymania ruchu.

Podstawowe obowiązki:

- Naprawy i bieżące utrzymanie maszyn i urządzeń
- Zapewnienie optymalnej pracy maszyn i urządzeń
- Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń
- Optymalizacja pracy urządzeń
- Konfiguracja linii do rozruchu
- Szybkie reagowanie w przypadku awarii

Praca w firmie z duńskim pionem zarządzania oferującej mozliwośc rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wyjazdy do centrali. Dla osób z duzym doświadczeniem możliwośc podjęcia pracy na stanowisku lidera działu mechanicznego.

Wymagania

Wykształcenie techniczne lub zawodowe
Minimum 2-3 lata doświadczenia w naprawach mechanicznych i elektrycznych
Uprawnienia elektryczne do 1kV
Mile widziane uprawnienia spawalnicze na półautomat

Prezentacja firmy

Dla wielu firm pracownicy są najważniejszym zasobem, kluczowym warunkiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 600PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Opieka medyczna, szkolenia
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Elektronika / Telekomunikacja