Elektromechanik / Mechanik - Arriva - Warszawa

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

ARRIVA jest Liderem na europejskim rynku usług transportu pasażerskiego. Przewozimy ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy, zatrudniamy ponad 55.000 pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

• Dbałość o stan techniczny pojazdów

• Wykonywanie przeglądów okresowych

• Wymiana części i podzespołów po przeprowadzonej mechanicznej lub komputerowej diagnostyce defektu

• Wykonywanie bieżących napraw w zakresie elektryki oraz elektroniki w autobusach

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziany profil elektromechanik)

• Umiejętność obsługi komputera diagnostycznego

• Uprawnienia SEP poniżej 1 KV

• Znajomość schematów elektrycznych

• Techniczna znajomość budowy, naprawy oraz obsługi floty autobusowej lub pojazdów ciężarowych

• Prawo jazdy kat. B

• Dwuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku oraz podstawowa znajomość MS Office – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny)

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób)

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Świadczenia socjalne

• Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać, dołącz do naszego zespołu!

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku

lub

bezpośrednio maila: rekrutacja(małpka)arriva.pl

z dopiskiem w temacie: "Elektromechanik/Mechanik Warszawa"

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV/Zgłoszenia za pomocą przycisku wpisując w temat nazwę stanowiska oraz lokalizację
bądź zadzwoń pod numer 605 457 457