Doradca Klienta z j. niemieckim

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Poszukujemy kandydatów z językiem niemieckim oraz angielskim do pracy na stanowisku:

Doradca Klienta
  • wsparcie klienta przez mail (80%) oraz telefon (20%)
  • odpowiadanie na zapytania dotyczące umów oraz kontraktów
  • wjaśnianie aspektów finansowych oraz technicznych
  • zadania administracyjne w systemie
  • aktywowanie nowych usług i produktów dla klientów

WYMAGANIA
  • wykształcenie: mile widziane kierunki prawnicze, administracyjne i finansowe
  • doświadczenie w finansach, administracji lub obsłudze klienta mile widziane (min. 6 m-cy)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego oraz polskiego (warunek konieczny)
  • otwartość, poczucie humoru i dobra energia

KORZYŚCI
  • umowa o pracę
  • świetna i prestiżowa lokalizacja biura
  • opieka medyczna
  • karta multisport
  • szansa na rozwój kariery w zagranicznych strukturach firmy

Numer referencyjny: 1-26-42793/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.