Asystentka pielęgniarki / Pielęgniarka → Praca w Belgii

Sedulus Sp. z o.o.

Bruksela, zagranica

Miejsce pracy: Bruksela
Opis stanowiska
  • Praca w Szpitalu Akadamieckim w Antwerpii
  • Asystowanie pielęgniarkom na różnych oddziałach
    np. kardiologicznych, onkologicznych, geriatrycznych, itp.
  • Pierwsze 6 miesięcy praca pod okiem opiekuna pielęgniarek
    zagranicznych
  • Po pół roku możliwość uzyskania certyfikatu oraz kontynuacja
    pracy zgodnie ze specjalizacją/preferencjami
Wymagania stanowiska
  • Licencjat pielęgniarski
  • Wymagana znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Doświadczenie w pracy w szpitalu
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość negocjacji)
  • Po okresie szkoleniowym wzrost wynagrodzenia
  • Premie za pracę w późnych zmianach oraz w weekendy
  • Bony na posiłki
  • Dodatkową premię na koniec roku (1 miesięczna pensja)
  • Dodatki za dojazdy do pracy
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy