Asystent/ka Dyrektora HR (35 godzin tygodniowo)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Jeżeli w bardzo dobrym stopniu posługujesz się językiem angielskim, jesteś studentem 4 lub 5 roku studiów lub absolwentem studiów kierunkowych: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi/Psychologia/Administracja, a ponadto jesteś zainteresowany/a możliwością zdobycia doświadczenia w obszarze HR w międzynarodowej firmie, zapraszamy Cię do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem!

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej – pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie kalendarzem spotkań Dyrektor HR,
  • organizowanie spotkań, podróży służbowych,
  • rozliczanie wydatków służbowych,
  • koordynowanie przepływu informacji i dokumentacji związanej z prowadzonymi procesami HR,
  • wspólpraca z oddziałami zagranicznymi i centralą firmy.

WYMAGANIA
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenckim w strukturach międzynarodowej organizacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość aplikacji komputerowych (pakiet MS Office),
  • zainteresowanie obszarem HR,
  • wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne (codzienny kontakt z klientami wewnętrznymi firmy),
  • dokładność, skrupulatność,
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy.

KORZYŚCI
Nasz Klient oferuje:
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie w niepełnym wymiarze - 35 godzin tygodniowo,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji.

Numer referencyjny: 3-19-41421/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.