Asystent/ka ds. aktualizacji danych

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży chemicznej, w związku z projektem modernizacji platformy internetowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystenta/ki ds. Aktualizacji i Migracji Danych

Zlecone zadania:
  • przenoszenie tekstów na nową platformę internetową,
  • redagowanie tekstów,
  • tłumaczenia (ENG –PL).

WYMAGANIA
  • „lekkie pióro” – wysoko rozwinięte zdolności językowe, mile widziane osoby posiadające doświadczenie na pokrewnym stanowisku i/lub prowadzące blogi/strony internetowe/funpage,
  • znajomość j. angielskiego (min. B2),
  • podstawowa wiedza techniczna związana z internetem,
  • umiejętność pracy w zespole.

KORZYŚCI
  • zatrudnienie tymczasowe z możliwością nawiązania dłuższej współpracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • elastyczny grafik dla studentów / możliwość pracy zdalnej,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i dyspozycyjności.

Numer referencyjny: 3-19-40314/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.