Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Asystent/ka biura

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży handlowej, pilnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Asystent/ka Biura

Zadania:
  • organizacja podróży służbowych i rozliczenia wydatków Dyrektora Generalnego,
  • obsługa spotkań na terenie biura,
  • nadzór nad korespondencją,
  • zamawianie artykułów biurowych,
  • organizacja wydarzeń firmowych,
  • rejestracja faktur,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ambasada, urząd celny),
  • monitorowanie kontraktów i aktualizacja wewnętrznej bazy danych.

WYMAGANIA
Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,
  • dokładność, systematyczność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura osobista.

KORZYŚCI
Korzyści:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Numer referencyjny: 3-19-41957/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.