Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Account Specialist

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, działającego na całym świecie lidera z branży multimedialnej, poszukujemy kandydatów doświadczonych, dobrze zorganizowanych i wysoce zmotywowanych do podjęcia pracy osób, na stanowisko:
Account Specialist (do 30.11.2017)
Obowiązki:
  • aktywna współpraca z klientami, agencjami marketingowymi, agencjami cyfrowymi i domami mediowymi,
  • oferowanie nowych produktów z zakresu reklamy internetowej i wsparcie w procesie prowadzenia kampanii reklamowych,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • przygotowanie raportów i analiz,
  • praca w oparciu o wskaźniki KPI,
  • przeprowadzanie szkoleń produktowych dla klientów.

WYMAGANIA
Ta oferta jest idealna dla Ciebie jeśli:
  • posługujesz się biegle językiem angielskim,
  • ukończyłeś/łaś studia wyższe,
  • masz praktyczne doświadczenie w obszarze reklamy internetowej,
  • jesteś zainteresowany/na obszarem nowoczesnych technologii oraz sieci Internetowej,
  • posiadasz umiejętność pracy wielozadaniowej w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

KORZYŚCI
  • umowę o pracę tymczasową do 30.11.2017 (zastępstwo),
  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Numer referencyjny: 3-19-42013/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.