Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Elektronika - Elektrotechnika
Liczba pracowników:
500
Strona internetowa:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych. Prace wykonujemy w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz na statkach. Na rynku europejskim działamy od 2007 roku, a w swoim portfolio mamy zrealizowanych kilkadziesiąt projektów.

1 - 1 z 1 ofert pracy

Elektryk / Elektromonter - praca w Niemczech

Twój zakres obowiązków: Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej).Nasze wymagania: Doświadczenie przy pracach elektrycznych Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych Zaangażowanie i chęci do pracy Mile widziane prawo jazdy kat. B Znajomość języka niemieckiego będzie Twoim atutem Oferujemy: Długoter...

Twój zakres obowiązków: Wykonywanie prac z zakresu instalacji elekt...

Ostatnia aktualizacja 2 dni temu