Klaudyna Trojanowicz Firma Usługowa

Nowy Sącz, Małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Turystyka - Hotelarstwo - Katering
Liczba pracowników:
2
Strona internetowa:

Poszukujemy osób ambitnych i ciekawych świata, które dołączyłyby do naszego zespołu na stanowisko specjalisty odpowiedzialnego za sprzedaż imprez turystycznych w biurze turystycznym w Nowym Sączu :

Główne zadania na stanowisku:
- Profesjonalna obsługa klientów indywidualnych (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna)
- Rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych, ubezpieczeń turystycznych oraz produktów dodatkowych zgodnie z oczekiwaniami Klienta
- Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie dobrej współpracy ze stałymi Klientami
- Dbanie o wygląd witryny okiennej i aktualność ofert
- Czynny udział w akcjach promocyjnych oraz lokalnych działaniach marketingowych
- Praca z systemami rezerwacyjnymi oraz systemem wewnętrznym CRM

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- Wykształcenie minimum średnie
- Doświadczenie w sprzedaży imprez turystycznych w biurze podróży
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego/lub niemieckiego w mowie i piśmie
- Znajomość systemu rezerwacyjnego MerlinX i BlueVendo
- Znajomość oferty turystycznej
- Wysokie standardy obsługi Klienta oraz znajomość technik skutecznej sprzedaży
- Duża wiedza na temat regionów turystycznych oraz znajomość geografii świata
- Zainteresowanie podróżami oraz branżą turystyczną
- Dyspozycyjność i samodzielność w działaniu
- Umiejętność radzenia sobie ze stresem
- Wysoki poziom zdolności interpersonalnych oraz umiejętność pracy w zespole
- Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
- biegła obsługa komputera (MS Office, Outlook, Internet Explorer)

Oferujemy:
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, energicznym i zaangażowanym zespole
- Pracę w systemie zmianowym
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych rezultatów
- System motywacyjny powiązany z realizacją planów sprzedażowych biura
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w branży turystycznej

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"