Firma Oknopex

Wrocław, Dolnośląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Dystrybucja
Liczba pracowników:
4
Strona internetowa:

OKNOPEX - specjalizuje się w dystrybucji stolarki z PCV, stolarki drewnianej i aluminiowej, drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, rolet zewnętrznych, bram garażowych jak i podłóg laminowanych i drewnianych oraz profesjonalnym montażem tych produktów. Zaopatrujemy w stolarkę okienną, drzwiową i podłogi wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane począwszy od klientów indywidualnych poprzez firmy budowlane i deweloperskie kończąc na obiektach użyteczności publicznej.

Opis stanowiska:
• pozyskiwanie klientów w terenie
• doradztwo techniczne i kontakt z inwestorami
• wykonywanie pomiarów stolarki okiennej na budowie
• prowadzenie i aktualizowanie bazy inwestycji

Oczekujemy:
• wykształcenie minimum średnie
• znajomość regionalnego rynku inwestycyjnego
• łatwość w nawiązywaniu kontaktu
• zaangażowanie w pracy

Oferujemy:
• pracę w młodym i ambitny zespole
• możliwość zdobywania nowych doświadczeń
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy