Cyrek Internet Technolgies

Zgierz, łódzkie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
IT - Software - Usługi
Liczba pracowników:
5
Adres WWW:
http://www.cyrek.it

Prezentacja firmy

Cyrek Internet Technoloiges to dynamicznie rozwijająca agencja interaktywna. Naszą pasję i energię wkładamy w prace nad kształtowaniem wizerunku firm naszych klientów w Internecie. Naszym celem jest dostarczenie wysokiej jakości usług i produktów, które przyniosą sukces Twojej firmie.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi niezbędne do wprowadzenia firmy na rynek internetowy. Projektujemy i tworzymy strony internetowe w tym sklepy internetowe i zajmujemy się ich promocją Internecie. Skutecznie i etycznie wykonamy dla Twojej firmy usługę pozycjonowania strony w wyszukiwarkach internetowych oraz przeprowadzimy efektywne kampanie reklamowe używając do tego linków sponsorowanych i reklamy kontekstowej. Dodatkowo agencja interaktywna CyrekIT zadba o wizerunek Twojej firmy prowadząc działania Public Relations w Internecie.

Cyrek Internet Technolgies

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Tu i teraz - praca dla pozycjonera w Cyrek Internet Technologies! Wiesz jak się robi internety? Wiesz, że Panda i Pingwin to nie są milutkie zwierzątka? Pozycjonowanie stron www to Twoja pasja? Zaczynałeś w blackhacie, teraz przeszedłeś na jasną stronę mocy? Możliwe, że to właśnie Ciebie szukamy do pracy na stanowisku pozycjonera. Oferta skierowana zarówno do osób z małym doświadczniem jak SEO pogromców. Czym ...

Cyrek Internet Technolgies podobne wyniki wyszukiwania:

do góry