Zostań Summer Au Pair we Francji! Oferta 2017

Prowork.PL

Francja, Paryż, zagranica

Opis stanowiska pracy

Summer Au Pair Francja 2017! Wakacyjne pobyty językowe u rodzin we Francji od czerwca 2017 na 1 -3 miesiące. Uczysz się francuskiego? Zostań Summer Au Pair w wakacje i zamieszkaj z rodziną francuską. Duży wybór ofert na wyjazdy od czerwca i lipca na terenie całej Francji. Jak zostać au pair w wakacje 2017? Skontaktuj się z Prowork i złóż aplikację online!
Opis stanowiska
Lubisz dzieci, znasz język francuski i nie masz planów na wakacje? Zostań Fille Au Pair we Francji! Oferujemy krótkie, 1-3 miesięczne , wakacyjne pobyty u rodzin francuskich w ramach programu Summer Au Pair. Wyjedź za granicę, spędź wakacje we Francji, szlifuj język i opiekuj się dziećmi! W zamian za pomoc rodzina oferuje wynagrodzenie/kieszonkowe 320 Euro/miesięcznie. Jeżeli chcesz poznać życie w innym kraju zgłoś się do naszego biura i aplikuj na wyjazd wakacyjny! Oferujemy indywidualny dobór rodziny z całej Francji, m.in. Paryż, Cannes, a nawet Nicea! Rodziny w okresie wakacyjnym dużo podróżują więc masz możliwość wyjazdów razem z nimi i zwiedzenia wielu miejsc we Francji! Szczegółowy opis programu Summer Au Pair znajdziesz na naszej stronie Prowork w zakładce Summer aupair 2017

Warunki
• W ramach pobytu Au Pair we Francji ma zapewnione:
• 1-3 miesięczny pobyt wakacyjny w rodzinie francuskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi
• możliwość praktycznej nauki języka francuskiego.
• Kieszonkowe 320 euro netto/ miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie, Internet w pokoju
• opieka partnerskiego biura Au Pair we Francji

Wymagania

Wymagania
• wiek 18 -28 lat
• znajomość j. francuskiego lub angielskiego z
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Elastyczność i gotowość do wyjazdów z rodziną
• Gotowość do wyjazdu od czerwca /lipca 2017

Wyjazd do rodziny we Francji realizowany za pośrednictwem biura au pair Prowork. Chcesz poznać Francję? Zostań Fille Au pair. Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku francuskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie
i z przyjaciółmi! Jest to oferta z Programu AU PAIR. Warunkiem aplikowania na ofertę jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów i podpisania umowy. Odpowiednie formularze przysyłane są mailem.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2-3 miesiące
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta