Zostań Au Pair w Londynie / Notting Hill /marzec 2017

Prowork.PL

00-040 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Anglia Au Pair & Gap Year! wyjedź na pare miesięcy do UK!
Wiele ofert rodzin z Londynu i okolic PILNIE od zaraz lub inne terminy 2017! Teraz bezpłatny przelot do Londynu i koszt z Prowork Au Pair nanny agency tylko 499 zł! Wybierz bezpieczny wyjazd z Prowork:-) Mamy ponad 16 lat doświadczenia:-) oferta ważna do k. grudnia 2016!

Brytyjska rodzina z Londynu zaprosi Au Pair do pomocy w opiece nad 3 dzieci w wieku 8, 7 i 3 lata. Obowiązki Au Pair to: opieka nad dziećmi przez 30 godzin tygodniowo oraz pomoc rodzinie w drobnych obowiązkach domowych. Rodzina chętnie pozna Au pair z wysokim poziomem języka angielskiego.
Rodzina gwarantuje bezpłatny przelot z Polski do Wielkiej Brytanii. Au pair, poza codziennym obcowaniem z językiem, może uczestniczyć także w kursach językowych.
Ponadto w ofercie Au Pair Prowork duży wybór innych rodzin z Wielkiej Brytanii

Wymagania

. • Au pair Wielka Brytania wiek 18 - 29 lat
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Gotowość do wyjazdu na okres min. 6-12 miesięcy
• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
• Kandydatka na Au Pair musi być niezamężna, niepaląca i bezdzietna.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia