Zegarmistrz, pracownik serwisu zegarkowego

Tomasz Cerbiński

65-034 ZIELONA GÓRA, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Firma Jubiler T. Cerbiński poszukuje Kandydata na stanowisko Zegarmistrza w sklepie z ekskluzywnymi zegarkami szwajcarskimi i biżuterią – Salon Zegarki Biżuteria T. Cerbiński w Zielonej Górze - aktualnie ul. Bohaterów Westerplatte 20/1, w przyszłości w nowym salonie na ul. Lisowskiego.

Opis stanowiska pracy:
Poszukujemy osoby z doświadczeniem w serwisie i naprawie zegarków szwajcarskich.
Praca na cały etat.
Do głównych zadań będą należeć:
- przyjmowanie zegarków od Klientów do naprawy oraz wstępna diagnoza,
- podstawowe prace związane z konserwacją zegarków – wymiana pasków, baterii, otwieranie dekli, regulacja wskazówek,
- naprawa mechanizmów, czyszczenie kopert, wymiana tarcz, wskazówek, wykonywanie testów szczelności.
Oferujemy:
- pracę dla stabilnej firmy obecnej na rynku od ponad dwudziestu lat,
- gwarantowane szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności dla marek znajdujących się w ofercie firmy,
- miłą atmosferę pracy,
- możliwość nabywania nowych umiejętności, rozwoju zawodowego i awansu,
- stałe wynagrodzenie plus premie okazjonalne.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe w naprawie i serwisie zegarków,
- obsługa komputera,
- uczciwość,
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy,
- chęć podnoszenia kwalifikacji,
- umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Mile widziane:
- znajomość zagadnień związanych z nowymi technologiami,
- znajomość języków obcych (angielski / niemiecki).

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Prezentacja firmy

Firma Jubiler Tomasz Cerbiński jest autoryzowanym sprzedawcą detalicznym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis