Opis stanowiska pracy

Workshop poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

Zbrojarz

Wykonywanie prac i obowiązków zgodnych z wyżej wymienionym zawodem.

- Montaż zbrojenia zgodnie ze zbrojarskim rysunkiem technicznym (lista ze stalą - figury gięte w różnych stopniach, stopień wykrzywienia w różnych kątach).

Doceniamy sumienność, pracowitość i fachowość wykonywanej pracy.

Zapraszamy do rekrutacji:

Prosimy nie składać aplikacji bez dobrej znajomości języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego!!!

Wymagania

- Dobra znajomość języka norweskiego, szwedzkiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z pracodawcą norweskim,

- Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie, potwierdzającego wcześniejsze doświadczenie,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego,

- Wiek do 50 lat,

- Brak nałogów.

Mile widziane:

- Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Norwegii,

- Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,

- Aktualna norweska karta podatkowa - Skattekort.

- Możliwość wyjazdu własnym autem.

Prezentacja firmy

Agencja pracy Workshop Bemanning og Kompetanse AS zakupując w 2011 r. 10... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 2 lat
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
85PLN - 90PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Brak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie