Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie min. 5 lat
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. B
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce przez okres min. 30 dni przed wyjazdem
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Obowiązki:

  • składanie i spawanie zbrojeń z elementów prefabrykowanych na podstawie rysunku technicznego (praca w warsztacie)

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy)
  • umowa o pracę tymczasową na 2 m-ce z możliwością przedłużenia
  • stawka 11,90 brutto/ h (wymiar czasu pracy 35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
  • bezpłatne zakwaterowanie

Prezentacja firmy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie