Work Solutions Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia Work Solutions sp. z o.o. (KRAZ 3174) od 2006 roku jest międzynarodowym, wyspecjalizowanym dostawcą wysokiej jakości usług wynajmu personelu i usług rekrutacyjnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w transgranicznym delegowaniu personelu i obsłudze międzynarodowych projektów rekrutacyjnych możemy oferować bezpieczne, stabilne i atrakcyjne zatrudnienie.

Aktualnie dla naszego niemieckiego Klienta z Bawarii – koncernu budowlano – prefabrykacyjnego poszukujemy osób na stanowisko w zakładzie prefabrykacji:

ZBROJARZ na prefabrykacji

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria

Zakres Zadań:

  • Montaż zbrojenia prefabrykatów żelbetowych zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania

  • Doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego
  • Umiejętność posługiwania się cęgami zbrojarskimi

Oferujemy:

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • Pozostałe dodatki z niemieckich układów zbiorowych pracy iGZ-DGB (premie urlopowe, świąteczne, stażowe)
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 12,00-13,00 brutto EUR/godzinę w zależności od kwalifikacji
  • Dodatkowe świadczenie 400 EUR/ na miesiąc netto z tytułu podwójnego gospodarstwa domowego
  • Dodatek za nadgodziny 25%
  • Dodatek za pracę w sobotę 25%
  • Pełna ewidencja czasu pracy
  • Wsparcie naszego Koordynatora w koordynowaniu zatrudnienia
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Składki i podatek dochodowy odprowadzany w Niemczech