Zbrojarz / cieśla Szalunkowy

Logis Sp. z o.o.

Zonnebeke / Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Logis Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu poszukuje do pracy przy posadzkach przemysłowych do szalowania/deskowania

Praca jest w Belgii

Poszukujemy pracowników z wieloletnim doświadczeniem, WIEK NIE GRA ROLI!

Wymagania:
-wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-prawo jazdy kat. B
-znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Dodatkowym atutem będą:
-doświadczenie w pracy za granicą,
-prawo jazdy kat. C lub chęć wyrobienia go w pierwszych miesiącach pracy,
-własny samochód.

Oferujemy:
-umowę o pracę,
-stabilne zatrudnienie,
-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego.

CV proszę przesyłać za pośrednictwem portalu.

Proszę o umieszczenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Firma Logis Sp. z o. o. istnieje na rynku od 2004 roku i ciągle się rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie