Zbrojarz, cieśla kontrakt Wrocław

ITC Grupa - Polski HR

Przemyśl, podkarpackie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Przemyśl

ITC POLSKA Sp. z o.o Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru zatrudnienia nr certyfikatu 5583 aktualnie dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: zbrojarz, cieśla, betoniarz

Zakres obowiązków:

Zadania pracownika : montaż deskowania i rusztowania typu: PERI, ULMA, HARSCKO, prefabrykacja i montaż zbrojenia, czytanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

- udokumentowane doświadczenie
- min. dwa lata na stanowisku cieśla – zbrojarz w branży budownictwa przemysłowego
- Umiejętność pracy w zespole,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Zapał i chęć do pracy
- Dyspozycyjność od zaraz
- Odpowiedzialność
- Sumienność
- uprawnienia do pracy na wysokościach i rusztowaniach
- mile widziane: doświadczenie w budowie mostów, tuneli, przejść podziemnych i obiekty inżynierii wodnej
- prawo jazdy kat. B,
- uprawnienia do montażu i odbioru rusztowań

Umiejętności: praca z dekowaniami systemowymi, montaż zbrojenia, układanie mieszanki betonowej, zacieranie ręczne i mechaniczne betonu, praca na wysokości powyżej 3 m, praca z dźwigiem samojezdnym i wieżowym, obsługa niwelatora
Inne wymagania:
- dyspozycyjność,
- brak nałogów, zaangażowanie i wydajność wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Umowę o pracę tymczasową
- zatrudnienie od zaraz kontrakt na rok
- bezpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.