Opis stanowiska pracy

- wykonywanie zbrojeń/betonowanie
- wykonywanie elementów/prefabrykatów betonowych
- wykonywanie prefabrykowanych płyt zespolonych systemów stropowych typu „filigran”
- obsługa maszyn zbrojarskich
- obróbka i kosmetyka wykonanych elementów

Wymagania

- wykształcenie budowlane
- doświadczenie w branży budowlanej
- umiejętność czytania rysunków technicznych
- komunikatywność
- dyspozycyjność
- zaangażowanie
- posiadanie uprawnień do obsługi suwnic i/lub wózków widłowych będzie
dodatkowym atutem

Oferujemy:

- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wszystkie świadczenia ZUS
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
- zakwaterowanie dla osób spoza Wrocławia

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o nadsyłanie CV z zamieszczoną następującą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”

Prezentacja firmy

Spółka specjalizująca się w produkcji prefabrykatów żelbetowych z wielol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie