Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy zdolnego Hanlowca!

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których dobra atmosfera i wzajemna życzliwość jest równie ważna jak osiąganie celów biznesowych i finansowych.

Od 20 lat z sukcesem tworzymy i wdrażamy systemy do zarządzania firmą lub instytucją. W ostatnich latach uzyskaliśmy pozycję lidera w zakresie szkolenia i wdrażania sprzętu interaktywnego SMART na rynku edukacji /tablice interaktywne/. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania systemów komputerowych, multimedialnych oraz drukująco -kopiujących. Jak również pakiet usług niezbędnych do efektywnego zarządzania firmą. Posiadamy zaplecze serwisowe.Dla naszych klientów świadczymy usługi serwisowe sprzętu drukującego, multimedialnego i RTV

Zakres obowiązków :

• Telemarketing i bezpośrednie wizytowanie klienta.

• Przygotowanie ofert i promocji.

• Przygotowanie ofert przetargowych

• Przeprowadzanie szkoleń produktowych - towarzyszących sprzedaży.

• Rejestracja wyników swoich działań handlowych w systemie e-dok

Rejon działania : miasto Kraków, województwo małopolskie

nasze strony www

www.mbm.krakow.pl

www.szkolainteraktywna.pl

www.serwisrtv.krakow.pl

Wymagania

Wymagania :

• Poszukujemy osób ambitnych, zaangażowanych, lubiących wyzwania oraz chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w sprzedaży produktów takich firm jak TOSHIBA, SHARP, SMART, HITACHI, NETGEAR, NEC, SAMSUNG, PANASONIC.

• Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesem.

• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientem,

• Wysoka kultura osobista. niekaralność

• Dyspozycyjność pozwalająca na swobodne zarządzanie czasem pracy.

• Umiejętność samodzielnego przygotowywania ofert, prowadzenia prezentacji oraz negocjacji.

• Umiejętność pozwalająca na swobodę podczas wystąpień publicznych np. szkoleń.

• Orientacja na rezultat i realizację budżetu.

• Duża samodzielność, kreatywność i zaangażowane w działaniu.

• Mobilność - aktualne prawo jazdy kategorii B.

Mile widziany własny samochód do odpłatnej realizacji zadań w terenie.

Oferujemy:

• Możliwość zawodowej realizacji w dynamicznie rozwijającej się branży, dającej szeroki kontakt z rynkiem

• Niezbędne narzędzia pracy

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

• Pakiet szkoleń sprzedażowych oraz produktowych

szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

• Różne formy zatrudnienia

umowa o pracę – pełny etat, inne.

Możliwa, umowa współpracy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Prezentacja firmy

MBM Electronics rok założenia 1993r. Firma powstała w Krakowie, od począ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak! system motywacyjny
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi