Zatrudnimy Panie do serwisu sprzatającego

TIZEN Sp. z o.o.

85-766 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Panie i Panów do pracy w serwisie sprzątającym.

-praca w godzinach 21:30-05:30 od poniedziałku do piątku obiekt branży elektronicznej znajduję się na ul Fordońskiej
stawka 13,00 zł brutto za godzinę pracy

OFERUJEMY:
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
- zapewniamy profesjonalny sprzęt i środki
- wypłatę zawsze na czas i raz w miesiącu
- po okresie próbnym ok 2 miesiące ( umowa zlecenie)
umowa o pracę

Wymagania

OCZEKUJEMY:
- sumienności i dokładności w wykonywanych pracach
- dbanie o powierzony sprzęt i środki
- umiejętność obsługi maszyn myjących będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma Tizen świadczy usługi z zakresu utrzymania czystości.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne