zatrudnimy osobę do dz.realizacji zamówienia - branża sanitarna

Dombud Mintex Sp. z o.o.

41-100 Siemianowice Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę do działu zakupu - realizacji realizacji zamówienia, z umiejętnością rozpatrywania dokumentacji technicznej
Osoba ta odpowiedzialna będzie za wsparcie kierownika budowy w realizacji prac, koordynację prac oraz przygotowywanie ofert
Praca w branży sanitarnej

Wymagania

Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie min. 3 lata.
Mile widziane osoby znające również zagadnienia dotyczące klimatyzacji, posiadające orzeczenie o grupie niepełnosprawności

Prezentacja firmy

Firma DOMBUD Mintex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, znan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie