Zatrudnimy na stanowisko sprzedawcy młode, ambitne osoby!

Lokkol Service

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Masz milion pomysłów na minutę?

Szukasz dla siebie nowych wyzwań?

Rozpiera Cię energia i nie wiesz co z nią zrobić?

A najchętniej wykorzystałbyś ją, motywując się do pracy?

Idealnie pasujesz do naszego zespołu!

Jeżeli:

- z łatwością przychodzi Ci nawiązywanie kontaktów z innymi

- potrafisz nastawić się na cel i motywować do jego osiągnięcia

- umiesz zarządzać swoim czasem i realizować zadania

- posiadasz charyzmę i zarażasz pozytywną energią

Zamienimy to na:

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- możliwość rozwoju poprzez szkolenia

- pracę w dobrej atmosferze wśród pełnych entuzjazmu ludzi

- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Osoby młode, kreatywne i pozytywnie nastawione do życia zapraszamy do aplikowania!

Prezentacja firmy

Ogólnopolska Firma zajmująca się obsługą zleceń.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 700PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie