Zatrudnimy lekarzy - specjalistów rehabilitacji medycznej i specjalistów kardiologii

Kompendium24

Nałęczów, lubelskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej Zakładu Leczniczego "Uzdrowisko Nałęczów" S.A.

Specjalizacja: Rehabilitacja medyczna, Kardiologia

Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S. A. z siedzibą w Nałęczowie
Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A. jest firmą z ponad dwustuletnią tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym. Świadczymy usługi w zakresie leczenia sanatoryjnego, SPA oraz Medical SPA.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lekarz - specjalista rehabilitacji medycznej
Lekarz - specjalista kardiologii

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
zapewnienie właściwej jakości świadczeń rehabilitacyjnych, a w szczególności:
• prowadzenie procesu diagnostyczno - leczniczego,
• wykonywanie zabiegów diagnostycznych,
• zlecanie, konsultacja i nadzór realizacji skierowań fizjoterapeutycznych,
• prowadzenie dokumentacji medycznej,
• realizacja obowiązków wynikających z funkcjonującego w Uzdrowisku systemu kontroli zarządczej.
Wymagania związane ze stanowiskiem:
 specjalizacja w dziedzinie rehabilitacji medycznej,
 odpowiedzialność i wysokie standardy etyczne,
 dyspozycyjność.
Oferujemy:
 kontrakt,
 pełny wymiar czasu pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.