Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/01/2017.

ZATRUDNIMY LEKARZA POZ - ŁÓDŹ

łódzkie

Kompendium24

Opis stanowiska pracy

Szpital Specjalistyczny Pro-Familia

Specjalizacja: Medycyna rodzinna

Poszukujemy lekarza POZ, który zgodnie z przepisami posiada kwalifikacje do udzielania świadczeń w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej:
- posiada tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej/ lub odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie medycyny rodzinnej/ lub posiada specjalizację II stopnia
w dziedzinie medycyny ogólnej
- udziela świadczeń w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, z którym Narodowy Fundusz Zdrowia zawarł umowę o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej albo który jest zatrudniony lub wykonuje zawód u świadczeniodawcy, z którym Fundusz zawarł umowę o udzielanie świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna