ZATRUDNIMY KUCHARZA, POMOCE KUCHENNE ORAZ SPRZEDAWCĘ DO LOKALU GASTRONOMICZNEGO!

Iconcept

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, dużej wrocławskiej firmy gastronomicznej, poszukujemy chętnych na stanowiska:

KUCHARZ ORAZ POMOCE KUCHENNE!

Wymagania:
* Udokumentowane doświadczenie na stanowisku min. 3 lata,
* Samodzielność
* Odpowiedzialność
* Zaangażowanie
* Motywacja
* Umiejętność pracy w zespole
* Dyspozycyjność

SPRZEDAWCA DO LOKALU GASTRONOMICZNEGO!

Wymagania:
- Otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktów
- Zaangażowanie w pracę i pozytywne nastawienie
- Wysoka kultura osobista
- Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań
- Mile widziane doświadczenie w gastronomii na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Prezentacja firmy

Iconcept.pl Agencja PR - w związku ze startem nowego portalu poszukuje s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia