Zatrudnię Sprzedawcę

FHU Gahno Ingo

Żary, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania na oferowanym stanowisku:
Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów, znajdujących się w ofercie handlowej firmy – śruby, elektronarzędzia, art. ścierne, narzędzia ręczne, art. bhp.,
Przyjmowanie zamówień oraz wystawianie faktur, obsługa kasy fiskalnej,
Przygotowywanie ofert handlowych, obsługa magazynu.

Wymagania

Wymagamy:
Średnie wykształcenie, atutem będą ukończone kierunki techniczne,
Minimum roczne udokumentowane doświadczenie w sprzedaży - preferowane w branży narzędzi,
Znajomość i sprawna obsługa komputera,
Prawo jazdy kategorii B,
Miejsce zamieszkania w Żarach.

Prezentacja firmy

Partner firm i rzemiosła. Sprzedaż narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie