Zatrudnie przedstawiciela handlowego / sprzedawce

Firma Uszczelka Uszczelnienia Techniczne s.c.

91-078 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukuje osoby która podejmie się pracy na samodzielnym stanowisku gdzie wykazać należy takie atuty jak chęć samorealizacji, dyscyplina, determinacja i pomysłowość. Praca będzie polegać na znalezieniu odbiorców dla nowych produktów które zostały wprowadzone do oferty firmy.

Wymagania

- Znajomość obsługi komputera
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziane doświadczenie
- Mile widziana wiedza techniczna
- Mile widziana znajomość programu Subiekt

Prezentacja firmy

Dzień dobry<br/><br/>Prowadzę firmę rodzinna zajmującą się handle... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
5
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi