Opis stanowiska pracy

Firma NITOMI-LPG Sp z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko lakiernik

Obowiązki:

- Malowanie natryskowe wózków widłowych i innych elementów
- Przygotowanie powierzchni do lakierowania, szlifowanie, szpachlowanie itp.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie z umową o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju umiejętności
- Pracę w zgranym zespole pracowników
- Bogato wyposażony park maszynowy
- Dobre warunki socjalne

Wymagania

- Wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne
- Doświadczenie w malowaniu metodą natryskową
- Dokładność, samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność
- Mile widziane prawo jazdy kat. B, jeszcze milej kat.C

Prezentacja firmy

Nasza firma działa na rynku od 2002 roku. Wyspecjalizowała się w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne