Zatrudnię 2 osoby na staż w kancelarii Komorniczej w Jastrzębiu-Zdroju

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu Zdroju Adam Mika

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię 2 osoby na 5-cio miesięczny płatny staż.
Praca biurowa, wymagamy od pracowników dokładności, rzetelności, punktualności, chęci i determinacji do pracy.

Rekrutacja trwa do 16.10.2015r.

Wymogi:
- ukończone 30 lat
- średnie ogólne lub średnie techniczne
- zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem, w formacie PDF!! proszę o nie wysyłanie cv w formie DOC lub ODF, gdyż nie wszystkie otwierają się na posiadanej przez Naszą kancelarię wersji.

Prezentacja firmy

Egzekucja wierzytelności

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura