Zastępcy Dyrektora ds. efektywności energetycznej w przemyśle

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

00-665 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- bezpośrednie kontakty z klientami w zakładach przemysłowych,
- uczestniczenie w procesie wykonywania i opracowywania audytów elektro-energetycznych i instalacji przemysłowych,
- udział w realizacji wybranych projektów krajowych i międzynarodowych wykonywanych w ramach programu Komisji Europejskiej w zakresie efektywności energetycznej w przemyśle,
- współpraca z zespołem ds. organizacji szkoleń w zakresie przygotowania merytorycznego materiałów szkoleniowych i promocyjnych,
- udział w przygotowaniu ofert i realizacji usług doradczych,
- udział w przygotowaniu i wdrażaniu projektów inwestycyjnych dotyczących poprawy efektywności energetycznej w przemyśle.

Znajomość języków obcych: jęz. angielski.

Miejsce wykonywanej pracy: siedziba Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A lub Katowice

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (absolwent MEL lub innego pokrewnego kierunku energetycznego, elektro-energetycznego lub inżynierii środowiska),
- staż pracy min. 2 lata,
- wiedza i doświadczenie w zakresie eksploatacji i wykonywania audytów energetycznych instalacji i urządzeń elektrycznych, elektro-energetycznych, chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, sprężonego powietrza, źródeł ciepła, sieci ciepłowniczych, itp.,
- umiejętności analitycznego opisu procesów energetycznych w zakładach przemysłowych,
- mile widziana znajomość realiów rynku usług doradczych w przemyśle,
- prawo jazdy kategorii B,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
- dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. (KAPE S.A.) działa od 1994 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca