Zastępca Kierownika Składowiska Odpadów

Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.

42-400 Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało w szczególności:
- nadzór nad prawidłowym i terminowym wykonywaniem obowiązków określonych w posiadanych przez spółkę decyzjach,
- sporządzanie raportów do Urzędu Marszałkowskiego dot. realizacji zezwoleń zintegrowanych,
- sporządzanie raportu do PIOŚ o pomiarach np. hałasu, emisji zanieczyszczeń,
- współdziałanie z organami kontroli WIOŚ, Sanepid, PIP, itp.,
- kontrola wystawianie kart przekazania odpadów,
- pozyskiwanie klientów w zakresie odbioru odpadów, surowców wtórnych i złomu,
- monitorowanie rynku elektroodpadów,
- realizacja procesu sprzedaży surowców wtórnych i złomu,
- dbanie o właściwy stan maszyn, budowli i budynków na Składowisku Odpadów,
- nadzór nad pracą sortowni, kompostowni, składowiska i magazynów zlokalizowanych na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Zawierciu,
- nadzór nad inwestycjami prowadzonymi na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Zawierciu,
- nadzór merytoryczny nad składowiskiem odpadów,
- prowadzenie terminowej i prawidłowej sprawozdawczości.

Wymagania

- posiadania świadectwa stwierdzającego kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami, odpowiednie do prowadzonych procesów przetwarzania odpadów tj. w zakresie składowania odpadów,
- posiadania wykształcenia wyższego kierunkowego,
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)
- prawa jazdy kat. B,
- rzetelności, odpowiedzialności i samodzielności,
- umiejętności pracy w zespole,
- dobrych zdolności komunikacyjnych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi komunalne na terenie powiatu zaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca