Zastępca Kierownika Restauracji KFC Wrocław

KFC

Wrocław, 50-365, dolnośląskie

KFC
W KFC stawiamy na ludzi, bo to dzięki nim nasi Goście codziennie wychodzą z naszych restauracji zadowoleni. Każda przygotowana kanapka czy napój smakują tak dobrze dzięki wspaniałym ludziom, którzy ciężko pracują i dokładają wszelkich starań, żeby dostarczyć Gościom jak najlepsze produkty.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, 50-365

AmRest to firma prowadząca najsłynniejsze sieci gastronomiczne na całym świecie. Nasze marki w Europie Środkowej to KFC, Pizza Hut, Burger King oraz Starbucks. Zarządzamy ponad 800 restauracjami i kawiarniami, zatrudniając blisko 20 tys. pracowników. Każdego dnia, poprzez naszą kulturę „Bring Fun to Life!” dostarczamy naszym klientom wyborne smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę: www.amrest.eu.

Zastępca kierownika restauracji KFC
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: ASM/KFC/Wro/info/12

Nasza Obietnica:

Unikalna kultura “Bring Fun to Life “, bez polityki i biurokracji
Praca z międzynarodowym, dynamicznym zespołem
Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze - stawiamy na awanse z wewnątrz - 80% stanowisk jest obsadzanych przez osoby z firmy w drodze wewnętrznego awansu.
Troska i docenianie pracowników
Kilkumiesięczne szkolenie i przygotowanie do objęcia stanowiska
Atrakcyjny pakiet kafeteryjny, zawierający szereg benefitów do wyboru (np. opieka medyczna, karta sportowa)

Twoje zadania:

Budowanie zespołu – rekrutacja, motywowanie i docenianie, tak by osiągnął doskonałość operacyjną
Analiza wybranych kategorii kosztowych
Zapewnianie 100% satysfakcji klientów poprzez dostarczanie produktu i obsługi o najwyższej jakości
Prowadzenie zmian w restauracji

Oczekiwania:

Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (doświadczenie w zarządzaniu restauracją będzie atutem)
Doświadczenie w pracy z Klientem (najlepiej w branży gastronomicznej)
Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu
Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
Umiejętność pracy w zespole
Dobra organizacja pracy
Umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracji na celach
Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV.

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie zapomnij o numerze referencyjnym w temacie wiadomości, a także o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”
Administratorem danych jest AmRest Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe podane w ankiecie przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź www.praca.kfc.pl i poznaj nas bliżej.